CookAndWatch - fotografia kulinarna i zdjęcia żywności Warszawa

Oferta

O firmie

Nasza oferta skierowana jest do gazet, czasopism oraz innych wydawnictw zajmujących się tematyką kulinarną, które chciałyby skorzystać z możliwości stworzenia profesjonalnej fotografii kulinarnej. Staramy się systematycznie poszerzać grono Klientów i sprawiać, aby byli oni zadowoleni ze współpracy. Bardzo chętnie widzielibyśmy wśród nich restauracje, firmy cateringowe oraz firmy zajmujące się sprzedażą lub produkcją przypraw, sprzętu kuchennego, żywności, a także akcesoriów kuchennych.

Baza zdjęć wraz z przepisami

Korzystanie z naszego serwisu jest niezwykle proste i pozwala oszczędzić masę czasu dzięki szybkości działania. Aby skorzystanie z usługi było możliwe, wystarczy zarejestrować się w serwisie, dzięki czemu uzyskacie Państwo dostęp do naszej bazy ze zdjęciami potraw oraz przepisów, na podstawie których zostały one przygotowane. Rejestracja trwa krótko i jest całkowicie bezpłatna. Zakup w naszym serwisie odbywa się drogą on-line. Standardowo zakupione zdjęcie wraz z przepisem jest przeznaczone do jednorazowej publikacji, jednak wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, udostępniamy możliwość zakupienia zdjęć zarówno do wielokrotnej publikacji, jak i na Państwa wyłączność.

Zdjęcia na zamówienie

Potrzeby naszych Klientów są dla nas sprawą pierwszorzędną. Chcielibyśmy Państwu zaoferować możliwość wykonania następujących zdjęć:
Pojedynczych zdjęć potraw, które zostaną przygotowane przez Klienta lub osobiście przez naszą firmę na podstawie wskazanego przepisu
Pojedynczych zdjęć z wybranymi składnikami przyprawami, sprzętem kuchennym, naczyniami
Edytoriali ilustrujących sposób przygotowania potraw krok po kroku,
Zdjęć ze stylizacją okolicznościową (mogą to być zdjęcia świąteczne, weselne, zgodne z porą roku)

Sesje w ustalonej lokalizacji

Jednak to nie wszystko. Na specjalne Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać profesjonalne zdjęcia we wskazanym miejscu. Z każdym Klientem umawiamy się indywidualnie i dojeżdżamy pod wskazany adres i w ustalonym uprzednio terminie.
Możemy również zaoferować Państwu przygotowanie zdjęć kulinarnych, które następnie będziecie mogli zamieścić na własnych stronach www lub w ulotkach czy też menu.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by współpraca układała się pomyślnie i abyście byli Państwo zadowoleni z oferowanych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie służymy poradą.